29 žingsniai svajonių namo Vilniuje link

Nusprendėte, kad norite nusipirkti ar pakeisti namą Vilniuje? Koks tai bus namas? Ar prašoma kaina reali? Ar saugu vykdyti sandorį? Į šiuos ir kitus klausimus jums padės atsakyti tik profesionalus NT brokeris.

1. Norite naujo namo Vilniuje? Kodėl dabartinis būstas jums netinka? Vienas iš svarbiausių klausimų. Jei nežinote, kodėl nepatinka dabartinis būstas, tai bus sunku išsirinkti naująjį. O ir pasirinkus nėra garantijos, kad būsite patenkinti po metų.

2. Kokie yra būtini reikalavimai naujam namui Vilniuje? Svarbiausi reikalavimai. Jei jų neatitinka, tai net nevažiuotumėte apžiūrėti. Pavyzdžiui, vieta, plotas, įrengimo lygis, statybos metai, kambarių skaičius, aplinka, susisiekimas ir komunikacijos, kaina ir išlaikymo išlaidos.

3. Kokie yra papildomi reikalavimai namui Vilniuje? Papildomos savybės, kurios pageidautinos, bet nėra būtinos.

4. Įvertinkite savo biudžetą. Kiek galite skirti namo įsigijimui, ar bankas suteiks paskolą, kaip sumokėsite pradinį įnašą (20% – 45%).

5. Įvertinkite terminą, per kiek laiko norite įsikelti į naują namą Vilniuje? Kiek laiko ieškosite? Norite patys remontuoti ar įsirengti?

6. Pasitarkite su NT brokeriu. Profesionalas jums padės įvertinti poreikius, biudžetą, galimybes ir pasiūlą

7. Ar prieš perkant reikia parduoti jūsų esamą būstą? Jei taip, tai verta pasitarti su brokeriu. Dažna klaida – žmonės susiranda tinkamą namą, bet kol parduoda savo būstą, tai surastas namas jau turi naujus šeimininkus. Jei namas liko neparduotas 3 mėnesius, tai gal neverta jo pirkti?

8. Paieška internete. Pagrindiniai portalai. Nemažai objektų kaina neatitinka realybės. Nurodyta kaina gali būti iki 50 proc didesnė už rinkos kainą – profesionalus brokeris jums padės įvertini realiau.

9. Skambučiai pagal skelbimus. Ar atitinka pagrindinius reikalavimus? Ar patinka objektas pagal aprašymą ir nuotraukas? Ar aprašymas atitinka realybę? Ar verta pasižiūrėti?

10. Apžiūros. Ar realybė atitinka paskelbtą informaciją? Ką nutylėjo pardavėjai aprašydami objektą? Kokie yra esminiai trūkumai? Ar kiti objektai irgi turi tokius trūkumus?

11. Patikrinkite dokumentaciją. Ar tvarkingi dokumentai ir nėra apribojimų? Pavyzdžiui, areštai, įkeitimai, hipoteka, banko leidimas parduoti, nuosavybės teisė, nesumokėti mokesčiai bendrijai, nebaigtas pirkimo sandoris, ar turto vertintojai įvertins tinkamai, neįteisinta statyba, nesutvarkytos komunikacijos, detalaus ir bendrojo plano įtaka, kitos kliūtys parduoti objektą.

12. Jūsų paskola banke. Kokio dydžio paskolą galite gauti? Kokia maksimali finansuojama suma pasirinktam turtui? Sutarties sąlygos, terminai, papildomos išlaidos, administraciniai mokesčiai, sutarties pakeitimo sąlygos, kredito išankstinio grąžinimo sąlygos.

13. Derybos. Galutinė kaina, atsiskaitymo būdas ir terminai, persikraustymo terminai, kokie baldai paliekami ir panašiai. Kaip objektyviai įvertinti kainą ir kitus kriterijus? Dažnai sandoris neįvyksta dėl to, kad pirkėjas ir pardavėjas nesuranda abiem pusėm tinkamo varianto. NT brokeris turi didesnę derybų patirtį ir žino, kokie papildomi pasiūlymai padės rasti sprendimą.

14. Ar bankas finansuos perkamą namą? Banke reikia užpildyti paraišką kreditui gauti, atliekamas būsto vertinimas ir priimamas sprendimas dėl kredito suteikimo ir išrašomas garantinis raštas dėl kreditavimo (trukmė 7-15 dienų).

15. Preliminari sutartis. Kaina. Kokio dydžio avansą (užstatą ar depozitą) sumokėti, kokie terminai, kokie abiejų šalių įsipareigojimai, kas turi būti atlikta iki sandorio. Papildomos sąlygos.

16. Pasiruošimas pagrindinės notarinės pirkimo – pardavimo sutarties pasirašymui. Pirkėjo veiksmai: suderinti su banku visas sąlygas, gauti teismo leidimą, jei yra nepilnamečių vaikų. Pasitikrinkite ar turite galiojančius asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus, nes be jų neįvyks sandoris ir galite prarasti sumokėtą avansą.

17. Pagrindinė sutartis. Pas notarą pasirašoma pagrindinė pirkimo – pardavimo sutartis, kurioje numatomas tikslus atsiskaitymo būdas ir grafikas. Jei finansuoja bankas, tai iki galutinio atsiskaitymo gali praeiti apie 30 dienų. Brokeris padės pašalinti visus kabliukus, kurie atsiras derinant sutartį.

18. Būsto įregistravimas VĮ Registrų centre. Sveikinimai! Jūs jau esate savininkas, nors ir nebūtinai dar esate pilnai atsiskaitęs su pardavėju.

19. Apdrausti bankui įkeičiamą turtą. Bankas nefinansuoja turto, jei jis nėra apdraustas. Galį būti įkeičiamas kitas objektas, bet svarbiausia, kad jis būtų apdraustas. Trukmė 1-2 dienos

20. Hipotekos lakštui paruošti reikalingų dokumentų pristatymas į banką. Pasiruošimas įkeitimui ir kredito sutarties pasirašymui.

21. Pasirašoma kreditavimo sutartis ir patvirtinamas hipotekos lakštas pas notarą. Trukmė: 3-4 dienos.

22. Draudimo liudijimas Iš UAB “Būsto paskolų draudimas”. Jei paskola yra lengvatinėmis sąlygomis, pasinaudojant UAB “Būsto paskolų draudimas”. Trukmė: 3-5 dienos.

23. Įkeitimo apiforminimas. Hipotekos lakšto registravimas Hipotekos skyriuje. 3-5 dienos.

24. Sumokama kredito draudimo įmoka. 1 diena.

25. Pinigų pervedimas į būsto pardavėjams nurodytą sąskaitą. Kredito išmokėjimas ir pervedimas pardavėjams.

26. Pirkimo – pardavimo sutarties patvirtinimas pas notarą. Pažymima apie galutinį atsiskaitymą su pardavėju.

27. Išsikėlimas buvusių savininkų. Dažniausiai sutariama, kad buvę šeimininkai išsikels per 2-4 savaites. Tačiau būna atvejų, kai sutariamas ir ilgesnis terminas.

28. Turto perdavimas. Pasirašomas turto priėmimo perdavimo aktas.

29. Remontas, įrengimas, pertvarkymas. Iki Jūsų svajonės realizavimo lieka labai nedaug. NT brokeris gali patarti ir pasiūlyti partnerių paslaugas, kurios pagreitins ir palengvins įkurtuves!

Reikia pagalbos ar patarimo? Kreipkitės ir mes Jums padėsime sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Taip pat užtikrinsime, kad rasite namą Vilniuje, geriausiai atitinkantį Jūsų poreikius.

CAPITAL Real Estate

Konstitucijos pr. 23, Vilnius

arba įrašykite savo vardą, el. pašto adresą bei savo užklausimą. Po to spauskite ‘Siųsti’ ir mes su Jumis susisieksime.

Asmens duomenys laikomi konfidencialiais ir trečiosioms šalims neskelbiami.

 
Partneriai
namu pardavimas


Butų nuoma Vilniuje
Sklypai Vilniuje
Patalpos Vilniuje
Visos teisės saugomos © 2011-2022 m. Namai Vilniuje