Apie mus

CAPITAL komandoje sutinkame nuoširdžiai dirbančius žmones, kuriems šis darbas – mėgstamiausia veikla. Tai įkvepia didinti savo lūkesčius ir siekti vis geresnio rezultato.

Esame stipri ir užsispyrusi komanda, todėl keliame sau didelius tikslus ateityje. Puikiai žinome skirtingų rajonų ir jų namų privalumus bei trūkumus ir svyruojančias kainas. Lengvai randame kalbą su klientais, mokame išklausyti ir suprasti tikruosius žmonių poreikius.

Ilgametė įmonės patirtis, plati duomenų bazė, įgytos žinios ir stiprus komandinis darbas – tiesiausias kelias į sėkmę. Mūsų puikūs rezultatai kalba patys už save, todėl dabar nebijome pasakyti, jog teikiame pačias profesionaliausias ir aukščiausios kokybės paslaugas namų pirkimo, pardavimo ir nuomos srityse!

Drąsiai kreipkitės į mus ir mes padėsime Jums rasti tinkamiausią sprendimą!

Susipažinkime,
Man 27 metai, esu vedęs, su žmona auginame 3,5 m. dukrelę. Kaip ir daugelis, patys norime turėti nuosavą namą. Dažnai tenka padėti žmonėms parduoti ar įsigyti jų svajonių namus. Jeigu galvojate apie namo/kotedžo pardavimą, nežinote kiek gali būti vertas jūsų būstas šiandien, kreipkitės. Suteiksiu Jums informaciją apie tai kiek namų šiandien parduodama Vilniaus mieste, kokia Jūsų būsto vertė, kokie pirkėjų tikslai. Taip pat galėsime aptarti kokius pagerinimo darbus galima būtų atlikti jūsų namui, kad pakelti jo vertę ir parduoti brangiau. KREIPKITĖS!

Jūsų brokeris Deividas Jezerskas

Partneriai
namu pardavimas


Butų nuoma Vilniuje
Sklypai Vilniuje
Patalpos Vilniuje
Visos teisės saugomos © 2011-2022 m. Namai Vilniuje